Gizlilik Bildirimi

miniOKEY.com web sitesi, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) miniOKEY.com ile ilişkisi olmayan üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

miniOKEY.com, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, kazandığınız ödüllerinizi teslim etmek, miniOKEY web sitesinin tanıtım ve reklamlarında kullanmak.

Kişisel Bilgilere, sadece miniOKEY.com yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. miniOKEY.com, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak kullanıcıları hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar miniOKEY.com’a aittir.

miniOKEY.com, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Kredi kartı ile ödeme tahsil etmede Garanti Bankası Güvenli Ortak Ödeme Sayfası hizmeti kullanılmaktadır. Bu nedenle kredi kartınıza ait bilgiler tarafımızdan bilinmemekte ve kayıt altına alınmamaktadır. Güvenli ortak ödeme sayfasından tarafımızca alınan tek bilgi tahsilatın yapılıp yapılamadığı bilgisidir.

miniOKEY.com web sitesi, sistemde kayıtlı kişisel bilgilerinizi yalnızca adli bir soruşturma kapsamında yasal bir taleple istenmesi halinde adli makamlarla paylaşabileceğini beyan eder.