Garanti ve İade

http://www.miniOKEY.com hizmetleri için,
Garanti, iade ve iptal şartları;

Madde 1- Garanti şartları : http://www.miniOKEY.com sitesi sunulan hizmetlerin devamı ve sürekliliğini sağlamaya çalışmak amacıyla gerekli önlemleri almış olmakla beraber, herhangi bir sebeple meydana gelebilecek hizmet kesintilerinde, 24 saati geçmeyen durumlarda kullanıcıya herhangi bir hizmet süresi uzatımı yapılmaz, 24 saati geçen durumlarda ise hizmet kesinitisinin olduğu süre/gün kadar kullanıcının aldığı hizmete süre ilavesi yapılır.

Madde 2- Ücret iadesi : Kullanıcılar herhangi bir hizmet için PTT, Banka havalesi ve Kredi Kartı ile ödeme yaptıklarında hizmet aktivasyonu yapılmadıysa ücret iadesi hakkına sahiptirler. Kullanıcılara aktivasyonu yapılmayan hizmetler için ücret iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır, alınan hizmetlerin aktivasyonunun yapılmasından sonra kullanıcılar herhangi bir sebepden dolayı ücret iadesi talep edemezler. (Aktivasyon işlemi Gold üyelik hizmeti için Gold üyelik hizmetinin başlaması, VIP oda hizmeti için ise VIP oda hizmetinin başlamasıdır.)

Madde 3- Hizmet İptali : Kullanıcılar aldıkları herhangi bir hizmet için herhangi bir anda hizmet iptali talep edebilirler, bazı hizmetlerin iptali için site yönetimi kullanıcılardan güvenlik amacıyla bazı bilgileri talep edebilir, bilgiler tam ve doğru olarak verilmezse hizmet iptali gerçekleştirilmez. Aktivasyonu yapılmış hizmetlerin iptali halinde kullanıcılara ücret iadesi yapılmaz.

Madde 4- Aktivasyonu yapılmayan hizmetlerin ücret iadesi, kullanıcı ödemeyi PTT veya Banka havalesi ile yapmışsa vereceği bir banka veya PTT hesabına, bunlardan herhangi birisi yoksa ismini vereceği bir PTT şubesine adına havale çıkarılarak 7 iş günü içerisinde yapılır. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde, ödeme yapılan kredi kartına iade şeklinde yapılır.

Madde 5- Geri iade işlemi için müşterilerin bu isteklerini ödeme bilgileri ile birlikte yazılı olarak aşağıda belirtilen email adresine bildirmeleri gerekmektedir;

Email: info@miniokey.com