Kullanıcı Adınız...
Şifreniz...
Şifremi unuttum!

MiniOkey Kullanıcı Sözleşmesi


www.miniokey.com VIP oda sözleşmesi

Tüm VIP oda sahipleri bu sözleşmedeki maddeleri kabul etmiş sayılır, kabul etmiyorsanız lütfen VIP oda kiralamayın.

Madde 1- VIP oda sahipleri kiralamış oldukları odalarda http://www.miniOKEY.com kullanıcı sözleşmesine aykırı fiillerde bulunamazlar, kiralamış oldukları odaya giren kullanıcıların bu sözleşmeye uygun hareket edip etmediklerini denetlemek oda sahibi ve atamış olduğu Operatörlerin sorumluluğundadır.

Madde 2- VIP oda sahipleri ve atamış olduğu Operatörler kiralamış olduğu odalardan odaya giren kullanıcıları keyfi olarak sistemden uzaklaştıramazlar.

Madde 3- Sistemsel sorunlardan dolayı oluşabilecek bağlantı sorunlarında, sorunun giderilme süresi 24 saati geçmiş ise kiralama süresine 1 gün eklenir, oda sahipleri bunun dışında bir hak iddia edemezler.

Madde 4- Oda sahiplerinin ve yetki vermiş olduğu Operatörlerinin yetkileri gerekli görüldüğü takdirde kısıtlanabilir veya kaldırılabilir, Oda sahipleri bu konuda herhangi bir hak iddia edemezler.

Madde 5- Mevcut olan VIP Oda özelliklerine zamanla eklemeler veya çıkarmalar yapılabilir, oda sahipleri bu konuda herhangi bir hak iddaasında bulunamazlar.

Madde 6- Site kullanıcı sözleşmesine ve yukarıdaki VIP oda maddelerine aykırı hareket eden site sahiplerinin VIP odaları iptal edilebilir, VIP oda sahipleri bu nedenle herhangi bir hak iddia edemezler.

Madde 7- www.miniOKEY.com site yönetimi, VIP oda kira bedellerini istediği zaman artırıp azaltma hakkına sahiptir, kira bedelini yıllık olarak ödeyen VIP oda sahipleri kendi kira dönemleri içerisinde gerçekleşen bu değişikliklerden etkilenmez ve herhangi bir hak iddia edemez.

Madde 8- VIP oda sahipleri odalarını kalabalık göstermek amacıyla çeşitli programlar vasıtasıyla odalarına aynı makineden veya aynı IP adresinden çok sayıda kullanıcı girişi yaparak odalarını kalabalık göstererek site kullanıcılarını aldatamazlar, bu tür davranışta bulunan VIP odalar kapatılır ve yeni oda kiralaması yapılmaz, oda sahipleri bununla ilgili hak iddiasında bulunamaz.

Madde 9- Sistem operatörleri istedikleri VIP odaya girerek müdahelede bulunma hakkına sahiptir, oda sahipleri bunu peşinen kabul etmiş sayılır

Ana Sayfa | Gold Üyelik | Forum | Reklam | Flash Oyunlar | Hakkımızda | Yardım | Gizlilik bildirimi

Copyright © 2010 miniOKEY.com, Tüm hakları saklıdır

 
Google+